Pokojíček na míru

 

Pokojíček na míru je služba určená pro naše zákazníky, kteří v běžných obchodech nemůžou najít to, co by si pro své děti přáli. Nebo si třeba neví rady, jak pokojíček zařídit tak, aby splňoval všechny jejich představy a požadavky.

02_barva_A   camera03ps   01b_zataºeno

Zaměřujeme se na individuální přístup ke klientovi a jeho dětem. Originalita, praktičnost, kvalita, personifikace. Prostě na míru Vašemu dítěti a podle Vašeho přání. Více ukázek zde: https://www.nejprodite.cz/pokojicek-na-miru/pokojicek-na-miru/

Dlouho jsem si lámala hlavu, jak klukům (Ríša 4 roky a Chris 2 roky) zařídit 36 metrový pokoj. A hlavně, kdo mi pomůže mé myšlenky dostat do nějakého rozumného návrhu a následně zrealizovat. Dětského architekta jsem na internetu nenašla. Až jsem dostala tip na příjemnou a mým přáním naslouchající architektku, paní ing. arch. Gabrielu Soušek Pojerovou. Pracovat s ní byla radost. A nezůstalo jen u dětského pokoje.

Pokoj jsem chtěla rozdělit na část sportovní&hrací a část klidovou. Ríša totiž miluje od malinka míčové hry, zejména fotbal. Taky houpání a lezení. Mladší Christiánek se po něm samozřejmě opičí. K radosti manžela byl ústředním motivem vybrán fotbal a do hrací části zabudována fotbalová branka. Postele jsme nechali udělat rovnou metr široké, protože kluci rádi spí spolu. Pokoj je navržen tak, aby se dal přeskupit a později rozdělit na dvě stejné části.

Vím, že řada z našich zákaznic řeší podobný problém a hledají řešení. Po zkušenosti s paní Pojerovou jsem se rozhodla jim toto řešení nabídnout.“

Iveta Soudná, majitelka Nejprodite.cz

Základem námi nabízené služby „Pokojíčku na míru“ jsou individuální konzultace.

Zpravidla bývají 3-4. Záleží na velikosti pokoje, komplikovanosti prostoru pokoje a přesné specifikaci zadání a konkrétních představ klienta a především jeho dětí, jejich zálib a koníčků. 

 • Vstupní konzultace

Poznání klienta a jeho potřeb v daném prostoru. Setkání probíhá v prostoru, který se rovnou zaměří. Architektka se s Vámi baví o výhodách, nevýhodách, možnostech řešení a Vašich přáních. Trvá cca 1-2 hodiny.

 • Konzultace konceptu

Zde je koncept interiéru: dispoziční řešení (rozmístění nábytku a předmětů), materiálové řešení, může být doporučení na zařizovací předměty (grafika, osvětlení, židle, zastínění, dekorativní předměty atp.)

 • Odevzdávací konzultace

Obsahuje vypracovanou studii. Jedná se o vybranou variantu s kótama, což je podklad pro výrobu.

Cena není stanovena za návrh, neboť ten se může hodně časově lišit dle Vašich požadavků, změn atd. Může Vám stačit např. 2D vizualizace nebo naopak budete chtít několik různých 3D modelů. Proto je cena stanovena hodinově a to Kč 1.500,-. Vstupní konzultace je též zpoplatněna. Dopravné k Vám je v rámci Prahy zdarma. Mimo Prahu záleží na dohodě.

Dle zkušeností architektky se časová náročnost u dětských pokojů zpravidla pohybuje v rozmezí 10-20 hodin. Samozřejmě může to být i méně. Je to velmi individuální a nelze paušalizovat.

Kromě konzultací a návrhu jsme Vám schopni zajistit i služby světelného designéra. Lighting Designer Vám může navrhnout celý koncept osvětlení pokoje, bytu či domu. Ukáže Vám hru se světlem. Jedná se především o zhodnocení a navržení různých možností osvětlení pro konkrétní prostor a jeho využití. Nikoli jen výběr dekorativních svítidel.

A samozřejmě kontakt na prověřené české truhláře, kteří Vám dle studie nábytek zhotoví.

Orientačně vytvoření finálního návrhu trvá cca měsíc. Opět je to individuální, může to být měné i více.

Pokud máte o tuto unikátní službu zájem, zavolejte na tel: +420 725358427 nebo napište na info@nejprodite.cz.

Rády se s Vámi pobavíme o možnostech.

 

 

Nejprodávanější

 • camera02ps 0007
  Pokojíček na míru
  Na dotaz
  • ukázky pokojíčků na míru
  • cena se stanovuje individuálně dle Vašich požadavků
  • v případě zájmu, prosím volejte +420 725358427

  0,01 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem